Publiczna Szkoła Podstawowa
 w Woli Wielkiej

kONKURSY
Rok szkolny 2013/2014

Nazwa konkursu

Nauczyciele przygotowujący uczniów

Uczestnicy-Laureaci (miejsca)

Wojewódzki Konkurs Plastyczno- historyczny "Namaluj historię dziadków"

mgr Aneta Maźnicka

II miejsce – Paulina Rogowska

Powiatowy Konkurs Informatyczny "Jan Paweł II - świadek wiary, nadziei i miłości"

mgr Agnieszka Jedynak II miejsce – Patrycja Depowska

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Jan Paweł II - świadek wiary, nadziei i miłości"

mgr Jolanta Gawryś

Wyróżnienie – Gabriela Kułak

Powiatowy Konkurs Informatyczny "Jan Paweł II - świadek wiary, nadziei i miłości"

mgr Agnieszka Jedynak II miejsce – Patrycja Depowska

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Jan Paweł II - świadek wiary, nadziei i miłości"

mgr Jolanta Gawryś

Wyróżnienie – Gabriela Kułak

Międzyszkolny Maraton Matematyczny

mgr Aneta Feret - Kłys II miejsce – Marek Persak, Paulina Rogowska, Korolina Ozga
Międzyszkolny Turniej Recytatorski Poezji Dziecięcej im. Jana Brzechwy mgr Urszula Bystrek 
mgr Agnieszka Jedynak

Wyróżnienie – Karolina  Kosiba
Udział– Weronika Chmura

Gminny Turniej Recytatorski Poezji Dziecięcej im. Jana Brzechwy

mgr Urszula Bystrek 
mgr Agnieszka Jedynak
III miejsce – Weronika Chmura
III miejsce – Karolina  Kosiba
Powiatowy przegląd wokalistów i zespołów
 "Śpiewam bo lubię"
mgr Elżbieta Knap

mgr Anna Czerniak

I miejsce – Weronika Chmura

Wyróżnienie -  Agnieszka Madura

Wojewódzki Konkurs Recytatorski "Ekologiczny zawrót głowy - srodowisko ponad wszystko" mgr Urszula Bystrek II miejsce – Weronika Chmura
Międzyszkolny Konkurs  "Małe i duże mitologiczne podróże" mgr Agnieszka Jedynak III miejsce - Gabriela Kosiba, Karolina Ozga, Radosław Pych
Międzyszkolny Konkurs Religijny "Bł. Edmund Bojanowski - przyjaciel i wychowawca młodych Polaków" mgr Barbara Polniaszek Udział - Gabriela Kułak
Gminny Konkurs Plastyczny na Kartkę Wielkanocną mgr Elżbieta Knap II miejsce – Gabriela Kosiba

Wyróżnienie -  Kornelia Konieczny

Gminny Koonkurs Fotograficzny "Zwierzątko domowe"

mgr Urszula Dydo

mgr Agnieszka Jedynak

II miejsce –Gabriela i Tomasz Kułak

Wyróżnienie - Sandra Nowak

XXII Gminny Przegląd Amatorskich Zespołów Teatralnych pod hasłem "Tradycje Bożonarodzeniowe"

mgr Urszula Bystrek 
mgr Agnieszka Jedynak

II miejsce – PSP w Woli Wielkiej za jasełka:"Tak! On jest Królem!"

Międzynarodowy
Konkurs Matematyczny
Pangea

mgr Aneta Feret - Kłys

Uczestnicy – G. Kosiba, K. Ozga, R. Pych

Gminny Konkurs Matematyczny "Prostopadłe i równoległe wokół nas"

mgr Aneta Feret - Kłys

II miejsce – Paulina Rogowska, Jakub Walkowicz Radosław Pych i Gabriela Kosiba

Gminny Konkurs Plastyczny „ Julian Tuwim- Poeta Czarodziej”

mgr Jolanta Micek

Wyróżnienie - Szymon Chęciek

Międzyszkolny Konkurs  Religijny

mgr Barbara Polniaszek II miejsce – Gabriela Kosiba, Karolina Ozga, Piotr Ozga, Paulina Rogowska

Gminny Konkurs Plastyczny "Jesień Bogactwo Kolorów"

mgr Jolanta Gawryś

Wyróżnienie: Gabriela Kułak

Gminny Konkurs Recytatorski 
Poezji Religijnej

 mgr Urszula Bystrek 
 

Wyróżnienie - Piotr Ozga

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej
w biegach przełajowych.
 

mgr Urszula Bystrek 

III miejsce - Karolina Kosiba

Kuratoryjny konkurs
z języka polskiego
etap szkolny

mgr Agnieszka Jedynak

I miejsce – Paulina Rogowska
II miejsce – Karolina Ozga,
III miejsce – Gabriela Kosiba

Kuratoryjny konkurs matematyczny
etap szkolny

mgr Aneta Feret - Kłys I miejsce
II miejsce

III miejsce

Kuratoryjny konkurs
z przyrody
etap szkolny

mgr Aniela Dydo I miejsce – Karolina Kosiba
II miejsce
Marek Persak
III miejsce
– Karolina Ozga

Kuratoryjny konkurs z języka angielskiego
etap szkolny

Wioletta Pytel I miejsce – Jakub Walkowicz
II miejsce
Gabriela Kosiba, Michał Syguła
III miejsce
– Karolina Lach

Kuratoryjny konkurs
z historii
etap szkolny

mgr Aneta Maźnicka I miejsce – Karolina Kosiba
II miejsce
Gabriela Kosiba
III miejsce
– Karolina Ozga
   
   

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Wielkiej