We wtorek 15 maja uczniowie klas 0 - VI po raz kolejny udali się do teatru internetowego, czyli do sal wyposażonych w tablice interaktywne.
Tym razem obejrzeli piękny i wzruszający spektakl pt. „Piotruś Pan”, transmitowany na żywo z  Teatru Maska w Rzeszowie. Według autorów projektu „Internetowy Teatr TVP dla Szkół”  oglądało go  7240 uczniów ze 129 szkół z naszego województwa!
  Sztuka „Piotruś Pan” jest adaptacją znanej powieści szkockiego powieściopisarza i dramaturga. James Matthew Barrie napisał ją w 1911 roku. To opowieść o chłopcu, który nie chce dorosnąć. Mieszka w Nibylandii, a w walce z piratami pod wodzą kapitana Haka, pomaga mu grupa Zagubionych Chłopców.
  Piękna scenografia, kostiumy, doskonała gra aktorów oraz piosenki wprowadziły uczniów w świat magicznej krainy. Spektakl wszystkim bardzo się podobał. Zawierał wartości dydaktyczne, skłaniające do refleksji o  rodzinie, relacjach  między dorosłymi i dziećmi oraz między zakochanymi rówieśnikami.
  Przedstawienie muzyczne z elementami tańca stworzyła i wyreżyserowała Anna Nowicka laureatka nagrody za najlepszy spektakl w teatrach lalkowych w Łodzi.