Szkoła Podstawowa
 w Woli Wielkiej
 

SUKCESY UCZNIÓW

Rok szkolny 2017/18

  • Kamila Krogulska  zdobyła  wyróżnienie w Gminnym Konkursie Plastycznym "Moja pocztówka"

  • Kamila Krogulska  zajęła 5 miejsce w Powiatowym Konkursie Poetyckim
    „Matematyka nie zna granic – moje wspomnienia o Janie Pawle II”

  • Wiktoria Kasprzyk  zdobyła wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy” 

  • Klasa "0" - I miejsce w konkursie SU na najładniejszą klasę

  • Wiktoria Kleszcz, Gabriela Kułak, Patryk Persak zajęli I miejsce w  Międzyszkolnym Konkursie Papieskim pod  hasłem Święty "Jan Paweł II – Znak Duchowej Wolności"

  • Tomasz Kułak został laureatem Powiatowego Konkursu Matematycznego "As Matematyczny 2017/18" dla uczniów szkół podstawowych.

  • Gabriela Kułak została finalistką Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z Języka Polskiego,

  • Weronika Chmura  -  II miejsce w XX Wojewódzkim Konkursie Piosenki Obcojęzycznej w Rzeszowie

  • Weronika Chmura zajęła I miejsce w X Wojewódzkim Finale Pieśni Patriotycznych

  • Wiktoria Kleszcz wytańczyła I miejsce w V Ogólnopolskich Spotkaniach Tanecznych Pląsy Dramy - Pyskowice 2017r.

  • Wiktoria Kasprzyk zajęła II miejsce w IX Gminnym  Konkursie Plastycznym na Kartkę Wielkanocną

  • Patryk Persak  zdobył II miejsce w Gminnym Turnieju Wiedzy Pożarniczej

  • Gabriela Kułak - wyróżnienie w Pierwszym Gminnym Dyktandzie o tytuł „Mistrza Słowa Wśród Nas”.

  • Weronika Chmura - III miejsce w Wojewódzkim konkursie piosenki w mundurze w Przemyślu
    Szkołę reprezentował zespół  w składzie: Kamila Krogulska, Kamila Litwa,  Wiktoria  Kleszcz, Wiktoria Madej, Patryk Persak, Paulina Żmuda, Wiktoria Kasprzyk, Aleksandra Grych

  • Weronika Chmura - I  miejsce w Powiatowym przeglądzie kolęd i pastorałek. Szkołę reprezentowały:  Wiktoria Madej, Katarzyna Żmuda, Maria Piękoś

  • Wiktoria Kleszcz - 5 i 7 miejsce  w  Mistrzostwach Świata Show Dance
    W dniach 20 – 25 listopad 2017 Tancerze Szkoły Tańca i Ruchu „ Soul Dance”  reprezentowali nasz kraj jako Kadra Polski na Mistrzostwach Świata Show Dance w niemieckim mieście Riese ( 2200 tancerzy wzięło udział).  Wśród uczestników tego wydarzenia znalazła się nasza uczennica Weronika Kleszcz, która wraz z zespołem  zajęła 5 miejsce w finale, a w formacjach 7 miejsce (na 26 formacji).

  • I miejsce -  Kamil Dziedzic w Szkolnym konkursie wiedzy na temat „Wpływ alkoholu na organizm człowieka”

  •  I miejsce -  Wiktoria Kasprzyk w Szkolnym  konkursie wiedzy na temat „Choroba AIDS a organizm człowieka”

  •  Ogólnopolska Olimpiada Promocji i Zdrowego Stylu Życia PCK
    - Etap szkolny – I miejsce Patryk Persak kl. VII
    - Etap powiatowy – Patryk Persak – udział

  • Gminy konkurs na kartkę Bożonarodzeniową
    Wiktoria Kasprzyk - II miejsce
     Jakub Bała –  wyróżnienie

  • Gminny Konkurs „Jesień – bogactwo kolorów”
    Karolina Niemiec– I miejsce,
    Kot Oliwia – wyróżnienie.

  • Drużyna w składzie: Aleksandra Grych, Patryk Bień, Tomasz Kułak I miejsce w Mikołajkowym Turnieju Matematyczno - Przyrodniczym w Głowaczowej

  • Szkolny konkurs na prezentację multimedialną  „Uzależnieniom mówimy – STOP”
    I miejsce – Weronika Chmura
    I miejsce – Wiktoria Kleszcz
    I miejsce – Aleksandra Grych

  • Szkolny konkurs na najładniejszą stroik bożonarodzeniowy
     I miejsce – klasa IV
    II miejsce – klasa VI
    III miejsce – klasa III

  • Weronika Chmura  - I miejsce w II Konkursie Poezji Patriotycznej  organizowanym przez MOK w Dębicy

  • Weronika Chmura  - III miejsce w 2 edycji Dziecięcego Festiwalu "Piosenka w Mundurze" w Przemyślu

  • Gabriela Kułak -  I  miejsce w szkolnym konkursie z języka polskiego, zakwalifikowała się do etapu rejonowego

  • XXVI edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia Polskiego Czerwonego Krzyża - Etap szkolny I miejsce Patryk Persak. Zakwalifikował się do etapu rejonowego.

  • Szkolny konkurs wiedzy ,,Test wiedzy o AIDS”  - I miejsce Wiktoria Kasprzyk

  • Szkolny konkurs wiedzy  ,,Wpływ alkoholu na organizm człowieka”- I miejsce Kamil Dziedzic

Rok szkolny 2016/17

  • Zespół „Ekowola” - w konkursie "Czas na zdrowie" w etapie ,,Rozgrzewka” zdobył 360,66 pkt (na 400 pkt możliwych) i zajął 13 miejsce.

  • Zespół „Ekowola” - w konkursie "Czas na zdrowie"w etapie 2 ,,Festyn Zdrowia” zdobył 368 pkt i zajął 26 miejsce. ( wśród 299 zespołów z całej Polski)

  • Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły w Woli Wielkiej - I miejsce
    w Programie ,,Decydujesz, pomagamy”.

  • „Wolańskie Pszczoły” – III miejsce w ogólnopolskim konkursie
    „Z Kujawskim pomagamy pszczołom”

  • Weronika Chmura  -  laureat konkursu kuratoryjnego z języka polskiego, III miejsce w wojewódzkim etapie tego konkursu,
    V miejsce w etapie rejonowym

  • Gabriela Kułak - wyróznienie w Międzygminnym Turnieju Recytatorskim Poezji Dziecięcej im. Jana Brzechwy.

  • Franciszek Kosiba - wyróznienie w Międzygminnym Turnieju Recytatorskim Poezji Dziecięcej im. Jana Brzechwy.

  • Gabriela Kułak - II miejsce w Gminnym Turnieju Recytatorskim Poezji Dziecięcej im. Jana Brzechwy.

  • Franciszek Kosiba - II miejsce w Gminnym Turnieju Recytatorskim Poezji Dziecięcej im. Jana Brzechwy.

  • Weronika Chmura  -wyróżnienie w rejonowych eliminacjach do Ogólnopolskiego Małego Konkursu Recytatorskiego

  • Patryk Niemiec - I miejsce w VIII Gminnym Konkursie Plastycznym na Kartkę Wielkanocną

  • Wiktoria Kasprzyk - I miejsce w VIII Gminnym Konkursie Plastycznym na Kartkę Wielkanocną

  • Jakub Bała  -  III miejsce w gminnym etapie  Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży 2017 pod hasłem „25 lat PSP - Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”

  • Karolina Niemiec  - wyróżnienie w gminnym etapie  Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży 2017 pod hasłem „25 lat PSP - Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”

  • Karolina Machaj - wyróżnienie w gminnym etapie  Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży 2017 pod hasłem „25 lat PSP - Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”

  • Kacper Mika  - wyróżnienie w gminnym etapie  Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży 2017 pod hasłem „25 lat PSP - Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”

  • Dawid Pleban -  III miejsce w gminnym etapie  Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży 2017 pod hasłem „25 lat PSP - Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”

  • Weronika Chmura - wyróżnienie w gminnym etapie  Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży 2017 pod hasłem „25 lat PSP - Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”

  •  Wiktoria Kleszcz - wyróżnienie w gminnym etapie  Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży 2017 pod hasłem „25 lat PSP - Profesjonalni, Sprawni, Pomocni

  • Weronika Chmura  -  I miejsce w Powiatowym Przeglądzie Pastorałek i Kolęd w Dębicy

  • Zespół uczniów klas II - III  -  II miejsce w  XXV Gminnym Przeglądzie Amatorskich Zespołów Teatralnych w Woli Żyrakowskiej

  • Weronika Chmura  -  I  miejsce w szkolnym konkursie z języka polskiego, zakwalifikowanie się do etapu rejonowego

  • Gabriela Kułak -  udział  w Ogólnopolskim  Konkursie Polskiej Poezji Religijnej w Bochni

  • Weronika Chmura -  udział  w Ogólnopolskim  Konkursie Polskiej Poezji Religijnej w Bochni

  • Gabriela Kułak – I miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej w Dębicy

  • Weronika Chmura – I miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej w Dębicy

  • Weronika Chmura – I miejsce w Powiatowym Konkursie Poezji Religijnej – poezja śpiewana

  • Weronika Chmura – I miejsce w Gminnym  Konkursie Poezji Religijnej – poezja śpiewana

  • Weronika Chmura – II  miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej

  • Kułak Gabriela – III  miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej

  • Wiktoria Kleszcz, Gabriela Kułak, Patryk Persak – wyróżnienie w Mikołajkowym Turnieju Matematyczno - Przyrodniczym w Głowaczowej

Rok szkolny 2015/16

  • Główna nagroda - kosmiczny projektor w  ogólnopolskim programie "Tesco dla szkół"

  • Wiktoria Kleszcz - Mistrzostwa Świata Show Dance
    w Reisa, Niemcy - IX miejsce

  • Wiktoria Kleszcz - IDO Mistrzostwa Polski SHOW DANCE w Wałbrzychu - II miejsce w mini formacji do lat 15.

  • Kułak Przemysław - Wojewódzki etap konkursu plastycznego pożarniczego ,,W trosce o nasze bezpieczeństwo”

  • Chmura Weronika  - regionalne eliminacje Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w Dębicy - wyróżnienie

  • Maciej Walkowicz - Wojewódzki finał biegów przełajowych w Kolbuszowej - 15 miejsce

  • Gabriela Kułak, Anna Grych, Patryk Persak- I miejsce w X Maratonie Matematycznym w Róży

  • Kacper Dziedzic i Filip Madej - III miejsce  w XVIII Wojewódzkim Konkursie Piosenki Obcojęzycznej w Rzeszowie.

  • I miejsce w XXIV Gminnym Przeglądzie Amatorskich Zespołów Teatralnych pod hasłem „Tradycje Bożonarodzeniowe”.  

  • Filip Madej - nagroda indywidualna za kreację aktorską w XXIV Gminnym Przeglądzie Amatorskich Zespołów Teatralnych pod hasłem „Tradycje Bożonarodzeniowe”.  

  • Weronika Chmura -  I miejsce w  VI Powiatowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek 

  • Kacper Dziedzic i Filip  Madej  -  I miejsce w  VI Powiatowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek 

  • Łukasz Grych, Patryk Persak, Weronika Chmura – III miejsce w konkursie biblijnym z ewangelii św. Marka

  • Igor Litwa – II miejsce w gminnych eliminacjach ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

  • Katarzyna Kądzielawa, Dawid Pleban II miejsce ; Anna Grych – III miejsce - w XVIII ogólnopolskim konkursie plastycznym ,,W trosce o nasze bezpieczeństwo.

  • Gabriela Kułak - wyróżnienie   w XIV edycji konkursu  plastycznego i literackiego pod hasłem Polski Czerwony Krzyż i honorowe krwiodawstwo.

  • Kamil Dziedzic - wyróżnienie w kategorii uczniów klas I – III w XIV Gminnym Konkursie Plastycznym: ”Jesień-Bogactwo Kolorów"

  • Katarzyna Kądzielawa -  II miejsce w kategorii uczniów klas IV – VI w XIV Gminnym Konkursie Plastycznym: ”Jesień-Bogactwo Kolorów"

  • Filip Madej - wyróżnienie w kategorii uczniów klas IV – VI w XIV Gminnym Konkursie Plastycznym: ”Jesień-Bogactwo Kolorów"

  • Filip Madej - wyróżnienie w gminnym konkursie recytatorskim poezji religijnej

  • Weronika Chmura - wyróżnienie w gminnym konkursie recytatorskim poezji religijnej w kategorii poezji śpiewanej

  • Marcin Bień - IV miejsce w biegu na 1000 metrów w lekkoatletycznych mistrzostwach powiatu w indywidualnych biegach przełajowych

  • Wiktoria Kleszcz z tatą - III miejsce w XX Gminnym Konkursie na  Szopkę Bożonarodzeniową w kategorii: szopka rodzinna

  • Julia Bystrek - wyróżnienie w VIII Gminnym Konkursie Plastycznym "Kartka Bożonarodzeniową lub Noworoczna”

  • Anna Grych -  wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie recytatorskim,,Pierścień św. Kingi "

  • Wiktoria Kleszcz - 9 miejsce w mini formacji "Soul Dance” na Mistrzostwach Świata Show Dance w Niemczech

  • Marcin Bień -  I miejsce  w biegu na 1000 metrów w lekkoatletycznych mistrzostwach gminy w indywidualnych biegach przełajowych

  • Maciej Walkowicz - IV miejsce w biegu na 1000 metrów w lekkoatletycznych mistrzostwach powiatu w indywidualnych biegach przełajowych

  Rok szkolny 2014/15

Rodzaj

Miejsce

Uczestnik/    uczestnicy

Przygotowujący nauczyciel

Konkursy ogólnopolskie

Konkurs z jez. angielskiego GALILEO 2015

wyróżnienie

Pych Radosław, Gabriela Kułak, Chmiel Karol

Patrycja Miczek

Ogólnopolska olimpiada wiedzy z przyrody

wyróżnienie

Ozga Karolina, Kosiba Gabriela

Dydo Aniela

Ogólnopolski Konkurs Polskiej Poezji Religijnej „Pierścień Świętej Kingi”

udział

Gabriela Kułak

Radosław Pych

Barbara Polniaszek
Urszula Bystrek

Ogólnopolski Konkurs Plastyczno Literacki „Warto pomagać”

udział

Gabriela Kułak

Paulina Żmuda

Katarzyna Kądzielawa

Agnieszka Jedynak

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Bezpieczeństwo i rozwaga, każdy od ciebie tego wymaga”

I miejsce

I miejsce

Pleban Dawid

Kułak Gabriela

Jolanta Gawryś

Jolanta Gawryś

Ogólnopolski konkurs w ramach Dni Przyjaciół Lasu 2015

- Bajkowy las,

- Drzewa naszych lasów,

- Przyjaciel lasu.

                                 

 
 udział

udział

udział

                       Franciszek Kosiba

Izabela Depowska Kamila Litwa           Katarzyna Kądzielawa

                              Rodzice

Urszula Dydo

Aniela Dydo

Konkursy gminne

 

 

 

Gminny Konkurs Poezji Religijnej – recytacja

I  miejsce

 II miejsce

Kułak Gabriela

Pych Radosław

Urszula Bystrek

Konkurs religijny „Siostra Faustyna- sekretarka Pana Jezusa”

IV miejsce

Kamilka Litwa, Maciej, Walkowicz i Tomasz Kułak

Barbara Polniaszek

 

Gminny Konkurs Poezji Religijnej – poezja śpiewana

I miejsce

Weronika Chmura

Urszula Bystrek

XXIII Gminnym Przeglądzie Amatorskich Zespołów Teatralnych pod hasłem ,,Tradycje Bożonarodzeniowe”

I miejsce

Wybrani uczniowie

Agnieszka Jedynak

Urszula Bystrek

Konkurs recytatorski frag. ,,Pana Tadeusza”

II miejsce

Gabriela Kosiba

Urszula Bystrek

Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Jana Brzechwy

Wyróżnienie

Gabriela Kułak

Urszula Bystrek

Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

udział

Weronika Chmura

Igor Litwa

Patryk Persak

Elżbieta Knap

Konkursy powiatowe

 

 

 

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej

I miejsce

Marcin Bień

Urszula Bystrek

Powiatowy przegląd kolęd i pastorałek

I miejsce

Weronika Chmura

Anna Czerniak

Mały konkurs recytatorski

wyróżnienie

Gabriel Kułak

Urszula Bystrek

Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej ,,ENGLISH SONG COMPETITION”

I miejsce

Weronika Chmura

Anna Czerniak

Powiatowy Konkurs Poezji Religijnej

I miejsce

Weronika Chmura

Urszula Bystrek

XXV Festiwal piosenki ,,Śpiewaj razem
z nami”

nominacja

Weronika Chmura

Anna Czerniak

Programy, projekty, akcje

ü  ,,Góra Grosza”

ü  ,,Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy”

ü  ,,Pola Nadziei ‘’

ü  ,,Szkoło Pomóż i Ty”

ü  ,,Moje dziecko idzie do szkoły”

ü  ,,Zawsze razem”

ü  ,,Trzymaj formę”

ü  Zachowaj trzeźwy umysł- ogólnopolska kampania na rzecz profilaktyki uzależnień

ü  ,,Jak pomagać środowisku na co dzień”

ü  ,,Owoce w szkole”

ü  Mleko w szkole

ü  ,,Lepsza szkoła”

ü  ,,Sprzątanie świata”

ü  Akcja Kilo

ü  „Razem zdziałamy więcej”- akcja zbierania plastikowych nakrętek

ü  Kolęda Misyjna

 

ü  Zbiórka surowców wtórnych: makulatury, plastikowych butelek, zużytych baterii, tonerów do drukarek i telefonów komórkowych.

 

ü  „Ortografitti” – pomoc w nauce czytania i pisania.

 Konkursy, przeglądy, zawody wewnątrzszkolne

ü  Konkurs na najładniejsza salę lekcyjną

ü  Konkurs na ,,Najpiękniejszy różaniec”

ü  Szkolny konkurs wiedzy o lesie

ü  Szkolny konkurs wiedzy o wpływie palenia papierosów na organizm człowieka

ü  Szkolny konkurs plastyczny:
- o paleniu papierosów
- „Mój las”

ü  Szkolny konkurs na prezentacje multimedialną ,, Nie pal – zachowaj trzeźwy umysł””

ü  Szkolny konkurs literacki  na fraszkę o zgubnych skutkach palenia papierosów

ü  Szkolne eliminacje do Ogólnopolskiego konkursu literackiego  ,,Wart o pomagać”

ü  Quiz konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych

ü  Szkolny konkurs recytatorski i plastyczny ,,Żartem o dobrym zachowaniu”

ü  Szkolny konkurs na ,,Order Życzliwości”

ü  Konkurs na najładniej udekorowana klasę symbolami krajów anglojęzycznych.

ü  Święto szarlotki

ü  Turniej międzyklasowy w ramach obchodów „Dnia Ziemi”

 

Rok szkolny 2014/2015

Nazwa konkursu

Nauczyciele przygotowujący uczniów

Uczestnicy-Laureaci (miejsca)

     

Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek

mgr Anna Czerniak I miejsce – Weronika Chmura

Ogólnopolski Konkurs Polskiej Poezji Religijnej "Pierścień Świętej Kingi".

mgr Urszula Bystrek
mgr Barbara Polniaszek

Udział – Gabriela Kułak,

XXIII Gminny Przegląd Amatorskich Zespołów Teatralnych pod hasłem "Tradycje Bożonarodzeniowe"

mgr Urszula Bystrek 
mgr Agnieszka Jedynak

I miejsce – PSP w Woli Wielkiej za jasełka:"Wielkie Rzeczy uczynił mi..."

Powiatowy Konkurs Polskiej Poezji Religijnej "Pierścień Świętej Kingi".

mgr Urszula Bystrek
mgr Barbara Polniaszek

II miejsce – Gabriela Kułak,

     

II. Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Przyrody ,,Olimpus” Sesja Jesienna

mgr Aniela Dydo

 24 miejsce - Karolina Ozga
27 miejsce -Gabriela Kosiba
(W województwie podkarpackim w konkursie z przyrody wzięło udział 1324 uczniów)

Powiatowy Konkurs
Poezji Religijnej

mgr Urszula Bystrek Wyróżnienie – Weronika Chmura

Gminny Konkurs
Poezji Religijnej

mgr Urszula Bystrek

I miejsce – Gabriela Kułak,
II miejsce
–Radosław Pych

III Międzyszkolny Konkurs Recytatorski  pod hasłem „W Pana Tadeusza świecie czarownym"

mgr Urszula Bystrek II miejsce – Gabriela Kosiba

Gminny Konkurs Plastyczny „ Jesienny cudaczek”
 

mgr Jolanta Micek
 
I miejsce – Franciszek Kosiba, Jakub Bała

Gminny Konkurs Plastyczny "Jesień Bogactwo Kolorów"

mgr Jolanta Gawryś I miejsce – Kamil Dziedzic,
II miejsce -
Karolina Ozga

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej
w biegach przełajowych.
 

mgr Urszula Bystrek 

I miejsce - Marcin Bień

Gminny Konkurs na Kartkę Bożonarodzeniową

mgr Elżbieta Knap

Wyróżnienie - Kacper Dziedzic

Rok szkolny 2013/2014

Nazwa konkursu

Nauczyciele przygotowujący uczniów

Uczestnicy-Laureaci (miejsca)

     

Wojewódzki Konkurs Plastyczno- historyczny "Namaluj historię dziadków"

mgr Aneta Maźnicka

II miejsce – Paulina Rogowska

Powiatowy Konkurs Informatyczny "Jan Paweł II - świadek wiary, nadziei i miłości"

mgr Agnieszka Jedynak II miejsce – Patrycja Depowska

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Jan Paweł II - świadek wiary, nadziei i miłości"

mgr Jolanta Gawryś

Wyróżnienie – Gabriela Kułak

Powiatowy Konkurs Informatyczny "Jan Paweł II - świadek wiary, nadziei i miłości"

mgr Agnieszka Jedynak II miejsce – Patrycja Depowska

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Jan Paweł II - świadek wiary, nadziei i miłości"

mgr Jolanta Gawryś

Wyróżnienie – Gabriela Kułak

Międzyszkolny Maraton Matematyczny

mgr Aneta Feret - Kłys II miejsce – Marek Persak, Paulina Rogowska, Korolina Ozga
Międzyszkolny Turniej Recytatorski Poezji Dziecięcej im. Jana Brzechwy mgr Urszula Bystrek 
mgr Agnieszka Jedynak

Wyróżnienie – Karolina  Kosiba
Udział– Weronika Chmura

Gminny Turniej Recytatorski Poezji Dziecięcej im. Jana Brzechwy

mgr Urszula Bystrek 
mgr Agnieszka Jedynak
III miejsce – Weronika Chmura
III miejsce – Karolina  Kosiba
Powiatowy przegląd wokalistów i zespołów
 "Śpiewam bo lubię"
mgr Elżbieta Knap

mgr Anna Czerniak

I miejsce – Weronika Chmura

Wyróżnienie -  Agnieszka Madura

Wojewódzki Konkurs Recytatorski "Ekologiczny zawrót głowy - srodowisko ponad wszystko" mgr Urszula Bystrek II miejsce – Weronika Chmura
Międzyszkolny Konkurs  "Małe i duże mitologiczne podróże" mgr Agnieszka Jedynak III miejsce - Gabriela Kosiba, Karolina Ozga, Radosław Pych
Międzyszkolny Konkurs Religijny "Bł. Edmund Bojanowski - przyjaciel i wychowawca młodych Polaków" mgr Barbara Polniaszek Udział - Gabriela Kułak
Gminny Konkurs Plastyczny na Kartkę Wielkanocną mgr Elżbieta Knap II miejsce – Gabriela Kosiba

Wyróżnienie -  Kornelia Konieczny

Gminny Koonkurs Fotograficzny "Zwierzątko domowe"

mgr Urszula Dydo

mgr Agnieszka Jedynak

II miejsce –Gabriela i Tomasz Kułak

Wyróżnienie - Sandra Nowak

XXII Gminny Przegląd Amatorskich Zespołów Teatralnych pod hasłem "Tradycje Bożonarodzeniowe"

mgr Urszula Bystrek 
mgr Agnieszka Jedynak

II miejsce – PSP w Woli Wielkiej za jasełka:"Tak! On jest Królem!"

Międzynarodowy
Konkurs Matematyczny
Pangea

mgr Aneta Feret - Kłys

Uczestnicy – G. Kosiba, K. Ozga, R. Pych

XXII Gminny Przegląd Amatorskich Zespołów Teatralnych pod hasłem "Tradycje Bożonarodzeniowe"

mgr Urszula Bystrek 
mgr Agnieszka Jedynak

II miejsce – PSP w Woli Wielkiej za jasełka:"Tak! On jest Królem!"

     

Gminny Konkurs Matematyczny "Prostopadłe i równoległe wokół nas"

mgr Aneta Feret - Kłys

II miejsce – Paulina Rogowska, Jakub Walkowicz Radosław Pych i Gabriela Kosiba

Gminny Konkurs Plastyczny „ Julian Tuwim- Poeta Czarodziej”

mgr Jolanta Micek

Wyróżnienie - Szymon Chęciek

Międzyszkolny Konkurs  Religijny

mgr Barbara Polniaszek II miejsce – Gabriela Kosiba, Karolina Ozga, Piotr Ozga, Paulina Rogowska

Gminny Konkurs Plastyczny "Jesień Bogactwo Kolorów"

mgr Jolanta Gawryś

Wyróżnienie: Gabriela Kułak

Gminny Konkurs Recytatorski 
Poezji Religijnej

 mgr Urszula Bystrek 
 

Wyróżnienie - Piotr Ozga

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej
w biegach przełajowych.
 

mgr Urszula Bystrek 

III miejsce - Karolina Kosiba

Kuratoryjny konkurs
z języka polskiego
etap szkolny

mgr Agnieszka Jedynak

I miejsce – Paulina Rogowska
II miejsce – Karolina Ozga,
III miejsce – Gabriela Kosiba

Kuratoryjny konkurs matematyczny
etap szkolny

mgr Aneta Feret - Kłys I miejsce
II miejsce

III miejsce

Kuratoryjny konkurs
z przyrody
etap szkolny

mgr Aniela Dydo I miejsce – Karolina Kosiba
II miejsce
Marek Persak
III miejsce
– Karolina Ozga

Kuratoryjny konkurs z języka angielskiego
etap szkolny

Wioletta Pytel I miejsce – Jakub Walkowicz
II miejsce
Gabriela Kosiba, Michał Syguła
III miejsce
– Karolina Lach

Kuratoryjny konkurs
z historii
etap szkolny

mgr Aneta Maźnicka I miejsce – Karolina Kosiba
II miejsce
Gabriela Kosiba
III miejsce
– Karolina Ozga

 

Rok szkolny 2012/2013

Nazwa konkursu

Nauczyciele przygotowujący uczniów

Uczestnicy-Laureaci (miejsca)

Wojewódzki
konkurs z przyrody

mgr Aniela Dydo Laureat - Joanna Kosiba

VIII Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej "ENGLISH SONG COMPETITION"

Wioletta Pytel I miejsce - Joanna Kosiba
III miejsce - Karolina Chmura
 

VII Maraton Matematyczny

mgr Aneta Feret - Kłys I miejsce - Joanna Kosiba, Paulina Rogowska, Marek Persak

Szkolny Turniej Recytatorski Poezji Dziecięcej im. Jana Brzechwy

mgr Urszula Bystrek 
mgr Agnieszka Jedynak

Wyróżnienie -
Kamil Dziedzic,
Gabriela Kosiba

,,Szukamy rady na nasze odpady”– konkurs organizowany przez Dorzecze Gmin Wisłoki

mgr Jolanta Gawryś  Nagrody:
Gabriela Kułak – laureatka za formę przestrzenną ,,Smok”
Karolina Ozga – laureatka za komiks.
 

Powiatowy konkurs plastyczny  ,,Portret dziecka szczęśliwego"

mgr Jolanta Gawryś  II miejsce -Gabriela Kułak

Międzyszkolny konkurs wiedzy religijnej ,,Poszli w ciemno za światłem"

mgr Barbara Polniaszek II miejsce -Karolina Chmura, Joanna Kosiba, Michał Persak, Karolina Kosiba

XXI Gminny Przegląd Amatorskich Zespołów Teatralnych pod hasłem "Tradycje Bożonarodzeniowe"

mgr Urszula Bystrek 
mgr Agnieszka Jedynak
III miejsce – PSP w Woli Wielkiej za przedstawienie „Jasełka na wesoło”

Gminny konkurs plastyczny  "Barwy jesieni"

mgr Jolanta Gawryś III miejsce - Joanna Kosiba,

Szkolny konkurs historyczny ,,Polskie symbole Narodowe”
w  klasach IV – VI

mgr Aneta Maźnicka I miejsceMichał Persak
II miejsce -  Karolina Ozga
III miejsce -
 Gabriela Kosiba

Szkolny konkurs plastyczny
w klasach I – III ,,A to Polska właśnie” 

mgr Aneta Maźnicka I miejsceWiktoria Kasprzyk
II miejsce -  Igor Litwa
III miejsce -
 Wiktoria Madej
Rok szkolny 2011/2012

Nazwa konkursu

Nauczyciele przygotowujący uczniów

Uczestnicy-Laureaci (miejsca)

Wojewódzki
konkurs z przyrody

mgr Aniela Dydo Laureat - Michał Dydo

Szkolny konkurs Języka Niemieckiego „Deutsch ist Einfach” kl. I                

mgr Aneta Maźnicka I miejsceGabriela Kułak,
II miejsce -  Igor Litwa
III miejsce -
 Wiktoria Kleszcz

Międzyszkolny konkurs
z języka angielskiego

Wioletta Pytel I miejsce – Karolina Chmura,
II miejsce - Joanna Kosiba,
III miejsce - Michał Persak

Szkolny konkurs literacki "Trzymaj formę -nie pal!"

mgr Agnieszka Jedynak

I miejsce - Zuzanna Bystrek
II miejsce – Beata Durał, Łukasz Kramarczyk
III miejsce – Joanna Kosiba, Michał Persak

Szkolny konkurs wiedzy
na temat papierosów
i szkodliwości ich palenia

mgr Aniela Dydo I miejsce - Joanna Pyrek

Szkolny konkurs plastyczny
 "Trzymaj formę -nie pal!"

mgr Jolanta Gawryś W kategorii klas I – III:
I miejsce - Karolina Ozga, Agnieszka Madura
II miejsce – Wiktoria Kleszcz
III miejsce - Gabriela Kułak
W kategorii klas IV – VI:
I miejsce – Zuzanna Bystrek, Joanna Kosiba
II miejsce – Michał Syguła
III miejsce – Dennis Nowakowski

Szkolny konkurs plastyczny
"Trzymaj formę -nie pal!"

mgr Jolanta Micek W kategorii wiekowej 5 – 6 lat:
I miejsce – Julia Gawle
II miejsce – Patryk Niemiec
III miejsce – Dawid Pleban, Aleksandra Grych

Szkolny Turniej Recytatorski Poezji Dziecięcej im. Jana Brzechwy

mgr Urszula Bystrek 
mgr Agnieszka Jedynak

I miejsce –Filip Madej, Zuzanna Bystrek,
II miejsce – Weronika Chmura, Gabriela Kułak, Beata Durał,
III miejsce – Paulina Żmuda,  Wiktoria Kasprzyk,

"As Matematyczny"
etap powiatowy

mgr Aneta Feret - Kłys XI miejsce – Joanna Kosiba (120 uczestników)

"As Matematyczny"
etap szkolny

mgr Aneta Feret - Kłys

I miejsce – Joanna Kosiba

Gminny Konkurs Plastyczny na Kartkę Wielkanocną

mgr Jolanta Gawryś
mgr Jolanta Micek
II miejsce – Dawid Pleban kl. „0”

Wyróżnienie -  Gabriela Kosiba kl. III

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny "Zadanie wierszem pisane"

mgr Aneta Feret - Kłys

I miejsce – Patrycja Depowska

Kuratoryjny konkurs
z przyrody
etap szkolny

mgr Aniela Dydo I miejsce – Michał Dydo

Kuratoryjny konkurs
z języka polskiego
etap szkolny

mgr Agnieszka Jedynak

I miejsce – Karolina Chmura,
II miejsce – Joanna Kosiba,
III miejsce – Beata Durał

Kuratoryjny konkurs matematyczny
etap szkolny

mgr Aneta Feret - Kłys I miejsce – Michał Dydo
XIV  Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pod hasłem - "20 Lat Państwowej Straży Pożarnej - Jak nas widzą tak nas malują" mgr Jolanta Gawryś
 

Nagroda główna - Karolina Kosiba

Karolina Ozga

Międzyszkolny Konkurs  Religijny "Znam Dzieje Apostolskie"

mgr Barbara Polniaszek III miejsce – Zuzanna Bystrek, Karolina Chmura Beata Durał, Joanna Kosiba,

14 przegląd wokalistów i zespołów
 "Śpiewam bo lubię"

mgr Elżbieta Knap

III miejsce – Weronika Chmura

14 przegląd wokalistów i zespołów
 "Śpiewam bo lubię"

mgr Anna Czerniak

Wyróżnienie w kategorii duety- Joanna Kosiba, Karolina Chmura

VI Maraton Matematyczny

mgr Aneta Feret - Kłys

Wyróżnienie - Zuzanna Bystrek, Michał Dydo, M. Persak, M. Persak

Rozgrywki powiatowe
 w szachach indywidualnych

mgr Aneta Feret - Kłys

Udział - Radosław Pych
Patryk Persak

Szkolny Turniej Szachowy- "Ferie 2012"

mgr Aneta Feret - Kłys

I miejsce – Radosław Pych
II miejsce – Łukasz Grych
III miejsce – Igor Litwa

XX Gminny Przegląd Amatorskich Zespołów Teatralnych pod hasłem "Tradycje Bożonarodzeniowe"

mgr Jolanta Gawryś
mgr Jolanta Micek

III miejsce – PSP w Woli Wielkiej za „Niesforną klasę”

Gminny Konkurs na Ozdoby Choinkowe i Świąteczne Stroiki

mgr Urszula Bystrek 

Nagroda - Zuzanna Bystrek

Gminny Konkurs Plastyczny "Jesień Bogactwo Kolorów"

Świetlica Wiejska 
p. Agata Dziedzic

II miejsce: Wiktoria Kleszcz kl. I
II miejsce: Karolina Chmura kl. V
Wyróżnienie: Joanna Kosiba kl. V

IV Gminny Konkurs Plastyczny  „Kartka Bożonarodzeniowa lub Noworoczna”

 mgr Elżbieta Knap

II miejsce - Zuzanna Bystrek
Wyróżnienie
- Karolina Ozga

I Powiatowy Festiwal Piosenki Dziecięcej - Dębica Śpiewa - 3 edycja

 mgr Elżbieta Knap 
 

Udział w finale- nagroda nagranie płyty - Joanna Kosiba, Weronika Chmura,
Udział w półfinale - Karolina Chmura, Karolina Lach,

Gminny Konkurs Recytatorski 
Poezji Religijnej

 mgr Urszula Bystrek 
mgr Agnieszka Jedynak

Wyróżnienie - Zuzanna Bystrek
Udział - Beata Durał

Konkurs plastyczny zorganizowany przez Związek Gmin Dorzecza Wisłoki w ramach projektu z zakresu edukacji ekologicznej pn. "Jak pomagać środowisku na co dzień"

mgr Jolanta Micek

 

Wyróżnienie - Paweł Ozga, Dawid Pleban

Międzyszkolny Konkurs  Religijny "Znam dzieje apostolskie"

mgr Barbara Polniaszek

 

Wyróżnienie -Zuzanna Bystrek, Beata Durał, Michał Dydo, Tomasz Micek, Karolina Chmura

Zawody Sportowe - biegi przełajowe

mgr Urszula Bystrek 

II miejsce - Dawid Niemiec

     
Rok szkolny 2010/2011

XI  Gminny Przegląd Teatrzyków Szkolnych i Zespołów Artystycznych

 mgr Urszula Bystrek 
mgr Agnieszka Jedynak

III miejsce - SAMOUCZKI za spektakl pt. "Wybór księżniczki – pełny serwis"

XI  Gminny Przegląd Teatrzyków Szkolnych i Zespołów Artystycznych

 mgr Urszula Bystrek 
mgr Agnieszka Jedynak
 

         Nagrody indywidualne za znakomity występ w odgrywanej roli:
- Karolina Chmura za rolę Księżniczki na ziarnku grochu 
- Joanna Kosiba za rolę Calineczki

VI Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej
English Song Competition,

Wioletta Pytel I miejsce -Karolina Chmura
- Joanna Kosiba

V Gminny Turniej Ekologiczny "Bliżej natury"

mgr Aniela Dydo

          I miejsce - drużyna szkolna w składzie: Michał Dydo, Weronika Chmura, Paulina Rogowska, Karol Grych, Kacper Bystrek, Aneta Erazmus   

Gminny Maraton Matematyczny

 mgr Aneta Feret - Kłys

II miejsce - Zuzanna Bystrek, Kamil Depowski, Michał Dydo, Łukasz Kramarczyk

"As matematyczny"
Szkolny Konkurs Matematyczny

 mgr Aneta Feret - Kłys

I miejsce -  Michał Dydo, Kamil Depowski

Wojewódzkie Zawody w Szachach Indywidualnych

 mgr Aneta Feret - Kłys udział - Radosław Pych

Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Dziecięcej im. Jana Brzechwy

 mgr Urszula Bystrek
mgr Agnieszka Jedynak 

        II miejsce -  Weronika  Chmura
II miejsce
- Zuzanna Bystrek

Powiatowy Konkurs Recytatorski
XI Biesiada Literacka

 mgr Urszula Bystrek

I miejsce -  Weronika  Chmura
II miejsce
- Filip Madej

XVI Gminny Konkurs na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową na Czas Wielkanocy

mgr Urszula Bystrek

              I miejsce -  Zuzanna Bystrek

II Gminny Konkurs Plastyczny na Kartkę Wielkanocną

mgr Urszula Bystrek

     III miejsce -  Zuzanna Bystrek

Międzyszkolny Konkurs  "Karol, który został papieżem"

mgr Barbara Polniaszek

              udział - drużyna szkolna w składzie: Zuzanna Bystrek, Beata Durał, Michał Dydo, Łukasz Kramarczyk, Tomasz Micek

Gminny Konkurs Fotograficzny i Plastyczny
"Gmina Żyraków w zimowej szacie"

 mgr Agnieszka Jedynak I miejsce -  Michał Dydo

XIX Gminny Przegląd Amatorskich Zespołów Teatralnych pod hasłem "Tradycje Bożonarodzeniowe"

mgr Jolanta Gawryś, 
mgr Jolanta Micek
              III miejsce

IV Gminny Konkurs Plastyczny pod hasłem „Kartka Bożonarodzeniowa”

 mgr Elżbieta Knap

III miejsce - Joanna Kosiba


Gminny Konkurs Recytatorski 
Poezji Religijnej
 

 mgr Urszula Bystrek II miejsce - Zuzanna Bystrek

I Gminny Konkurs Fotograficzny i Plastyczny
"Szklakiem zabytków naszej gminy"

 mgr Urszula Dydo Wyróżnienie - Karolina Ozga
Rok szkolny 2009/2010

II SEMESTR

Gminny Maraton Matematyczny

 mgr Aneta Feret - Kłys VII miejsce - Artur Kramarczyk, Kamil Depowski, Patryk Leśniowski, Michał Dydo

Szkolna Liga Matematyczna 2009/2010

 mgr Aneta Feret - Kłys I miejsce - Michał Dydo
II miejsce - Tomasz Micek
III miejsce - Bartosz Kozikowski

Wojewódzkie Zawody w Szachach Indywidualnych

 mgr Aneta Feret - Kłys udział - Artur Kramarczyk

"As matematyczny"
Powiatowy Konkurs Matematyczny

 mgr Aneta Feret - Kłys udział - Michał Dydo

"Barok. Sarmatyzm w Polsce"
Powiatowy Konkurs Historyczny

mgr Aneta Maźnicka udział - Patryk Leśniowski, Kamil Depowski, Katarzyna Pyrek

Powiatowe Zawody w Szachach Indywidualnych

 mgr Aneta Feret - Kłys VII miejsce - Artur Kramarczyk

Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Dziecięcej im. Jana Brzechwy

 mgr Urszula Bystrek
mgr Agnieszka Jedynak 

I miejsce - Karolina Chmura
III miejsce - Filip Madej
III miejsce - Karolina Kosiba
wyróżnienie - Bartosz Madej

X Gminny Przegląd Teatrzyków Szkolnych
i Zespołów Teatralnych

 mgr Urszula Bystrek

III miejsce - Teatrzyk szkolny "Samouczki"

IV Gminny Turniej Ekologiczny "Bliżej natury"

mgr Aniela Dydo
mgr Elżbieta Knap
II miejsce - reprezentacja szkoły w składzie: Mikołaj Duś, Zuzanna Bystrek, Karolina Chmura, Joanna Kosiba
Nagroda za najlepszą interpretację piosenki - Karolina Chmura

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Konkurs "Baw się z nami"

 mgr Urszula Bystrek III miejsce - drużyna szkolna

I SEMESTR

Gminny Konkurs Fotograficzny
"Gmina Żyraków w zimowej szacie"

-----  I miejsce - Michał Dydo
II miejsce - Łukasz Kramarczyk

Gminny Przegląd Jasełek i Grup Kolędniczych

mgr Jolanta Gawryś, 

mgr Jolanta Micek

  II miejsce

III Gminny Konkurs Plastyczny pod hasłem „Kartka Bożonarodzeniowa”

nauczyciele techniki i plastyki  III miejsce - Tomasz Micek     wyróżnienie - Joanna Kosiba
wyróżnienie - Paweł Szymaszek

Powiatowy Konkurs Matematyczny

 mgr Aneta Feret - Kłys  wyróżnienie -  Michał Dydo

IX Gminny konkurs plastyczny
"Jesień bogactwo kolorów"

mgr Jolanta Gawryś  I miejsce - Joanna Kosiba
 II miejsce - Karolina Kosiba

  Powiatowe  Zawody Lekkoatletyczne
w rzucie piłeczką palantową

  mgr Urszula Bystrek  IV  miejsce - Piotr Kaczor
 VI  miejsce - Mateusz Lach

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt

  mgr Urszula Bystrek

IV miejsce – Monika Piękoś

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w indywidualnych biegach przełajowych chłopców

  mgr Urszula Bystrek

V miejsce – Dawid  Niemiec

Szkolny Etap Konkursu Humanistycznego

 mgr Agnieszka Jedynak   I miejsce -  Patryk Leśniowski

Szkolny Etap Konkursu Matematyczno - Przyrodniczego

 mgr Aneta Feret - Kłys, mgr Aniela Dydo,  I miejsce -  Artur Kramarczyk

Szkolny Konkurs „W baśniowej krainie fantazji, magii i czarów”

 mgr Agnieszka Jedynak   I miejsce -  Michał Dydo

Szkolny Konkurs "As matematyczny"

 mgr Aneta Feret - Kłys   I miejsce -  Michał Dydo
     

Rok szkolny 2008/2009

Finał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w biegach przełajowych

  mgr Urszula Bystrek  II miejsce - Kamil Bień 

  Powiatowe Igrzyska  Młodzieży Szkolnej w biegu na 1000 m.

  mgr Urszula Bystrek  I miejsce - Kamil Bień 

  Powiatowe  Igrzyska  Młodzieży  Szkolnej  w indywidualnych biegach przełajowych – 1000 m.

  mgr Urszula Bystrek  I  miejsce - Kamil Bień 

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w indywidualnych biegach przełajowych chłopców

  mgr Urszula Bystrek

I miejsce –  Kamil Bień 

Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej
w Woli Żyrakowskiej
 

 mgr Agnieszka Jedynak II miejsce -  Bartosz Madej

Gminny Konkurs Plastyczny pod hasłem „Kartka Bożonarodzeniowa”

nauczyciele techniki i plastyki  III miejsce - Tomasz Micek     wyróżnienie - Zuzanna Bystrek, Gabriela Micek

Gminny Przegląd Jasełek i Grup Kolędniczych

mgr Jolanta Gawryś, 

mgr Jolanta Micek

III miejsce,

nagroda za kreację aktorską - Gabriela Micek

  Gminny Konkurs Plastycznym „Wybieram wolność – nie uzależniam się”

mgr Jolanta Micek  

mgr Agnieszka Jedynak

wyróżnienie - Gabriela Micek, Tomasz Micek

Szkolny Etap Konkursu Humanistycznego

 mgr Agnieszka Jedynak I miejsce Gabriela Micek

Szkolny Etap Konkursu Matematyczno - Przyrodniczego

 Aneta Feret - Kłys, mgr Aniela Dydo,  I miejsce Kamil Bień

Rok szkolny 2007/2008

  II Powiatowy Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych w kategorii
- szopka rodzinna

Rodzice wyróżnienie - Joanna Kosiba 

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej

  mgr Urszula Bystrek  IV miejsce - Kamil Bień 

Gminny Konkurs Szopek

Rodzice i rodzeństwo

I miejsce – Gabriela, Joanna, Karolina Kosiba

Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej
w Woli Żyrakowskiej
 

 mgr Agnieszka Jedynak I miejsce -  Gabriela Madej

udział - Gabriela Micek, Kamil Bień

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej

mgr Urszula Bystrek III miejsce - Kamila Niemiec,

III miejsce - Kamil Bień 

Gminny konkurs plastyczny "Jesień bogactwo kolorów"

  wyróżnienie - Karolina Kosiba

 Gminny Przegląd Jasełek i Grup Kolędniczych 

mgr Jolanta Gawryś, 

mgr Jolanta Micek

I miejsce

Powiatowy Konkurs Matematyczny "As Matematyczny"

Aneta Feret - Kłys, Kamil Bień, Artur Kramarczyk – uczniowie, którzy uzyskali najlepszy wynik wśród uczestników z naszej szkoły

Szkolny Etap Konkursu Humanistycznego

 mgr Agnieszka Jedynak I miejsce Gabriela Micek

Szkolny Etap Konkursu Matematyczno - Przyrodniczego

 Aneta Feret - Kłys, mgr Aniela Dydo,  I miejsce Dawid Durał

Rok szkolny 2006/2007

Konkurs Matematyczno - Przyrodniczy

Aneta Feret - Kłys, mgr Aniela Dydo   Finalista Paweł Dydo

Gminny przegląd teatrzyków szkolnych
i zespołów artystycznych

 mgr Urszula Bystrek

mgr Agnieszka Jedynak 

I miejsce Teatrzyk szkolny

XI Gminny Konkurs Szopek

Rodzice i rodzeństwo II miejsce - Joanna i Karolina Kosiba 

III miejsce -  Michał Dydo

Wyróżnienie - Karolina Chmura oraz Gabriela i Tomasz Micek

Gminny Konkurs Ekologiczny

Wszyscy nauczyciele I miejsce

Powiatowy  Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej w Dębicy

 mgr Agnieszka Jedynak I miejsce Anna Bystrek

Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej w Woli Żyrakowskiej 

 mgr Agnieszka Jedynak II miejsce -  Anna Bystrek - kl.VI

II miejsce -  Aleksandra Pych - kl. VI

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej

  mgr Urszula Bystrek II miejsce - Kamil Bień 

 Gminny Przegląd Jasełek i Grup Kolędniczych 

mgr Jolanta Gawryś, 

mgr Jolanta Micek

Nagroda za aktorstwo i żywiołowość

Szkolny Etap Konkursu Humanistycznego

 mgr Agnieszka Jedynak I miejsce Anna Bystrek

Szkolny Etap Konkursu Matematyczno - Przyrodniczego

 Aneta Feret - Kłys, mgr Aniela Dydo,  I miejsce Paweł Dydo

Rok szkolny 2005/2006

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej - bieg na 1000 m

mgr Urszula Bystrek

III miejsce Wojciech Budzik

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej - bieg na 1000 m

mgr Urszula Bystrek

I miejsce Wojciech Budzik

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej - biegi przełajowe

mgr Urszula Bystrek

I miejsce Michał Moskal

III miejsce Katarzyna Depowska

Gminny konkurs recytatorski

mgr Agnieszka Jedynak

I miejsce Anna Bystrek

Wyróżnienie Anna Dziedzic

Gminny konkurs poezji Zofii Gołąb

mgr Urszula Bystrek

I miejsce Bartosz Madej

III miejsce Kamil Depowski

Gminny konkurs plastyczny "Jesień bogactwo kolorów"

mgr Jolanta Gawryś

III miejsce Gabriela Micek

 Gminny przegląd amatorskich zespołów teatralnych pod hasłem "Tradycje bożonarodzeniowe"

mgr Jolanta Gawryś, 

mgr Jolanta Micek

Teatrzyk szkolny - wyróżnienie 

Nagroda za kreację aktorską - Anna Dziedzic

Gminny Konkurs Szopek

---------

III  miejsce Gabriela i Tomasz Micek

Wyróżnienie - Zuzanna i Kacper Bystrek

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej - piłka koszykowa

mgr Urszula Bystrek

III miejsce - dziewczęta

Gminny turniej poezji Jana Brzechwy

mgr Urszula Bystrek

I miejsce Bartosz Madej

Międzygminny turniej poezji Jana Brzechwy

mgr Urszula Bystrek

I miejsce Bartosz Madej

Gminny Konkurs Recytatorski "Pisarze i Poeci Dzieciom - Wiosna"

 mgr Urszula Bystrek

I miejsce w kategorii recytacja Bartosz Madej 

Gminny przegląd teatrzyków szkolnych i zespołów artystycznych

 mgr Urszula Bystrek

mgr Agnieszka Jedynak 

Teatrzyk szkolny - I miejsce

Nagroda za kreację aktorską - Anna Dziedzic

Powiatowy  przegląd teatrów dziecięcych i młodzieżowych

 mgr Urszula Bystrek

mgr Agnieszka Jedynak 

Teatrzyk szkolny - wyróżnienie

Konkurs interdyscyplinarny humanistyczny

mgr Agnieszka Jedynak 

Anna Bystrek i Anna Dziedzic 

Konkurs interdyscyplinarny matematyczno - przyrodniczy 

Aneta Feret - Kłys, 

mgr Aniela Dydo

Bartosz Kasprzyk, Wojciech Budzik, Aleksandra Pych, Paweł Dydo, Joanna Marc, Dorota Kramarczyk - przekroczyli próg 50% punktów możliwych do uzyskania

Gminny konkurs plastyczny  "W wiosennym, magicznym ogrodzie"

mgr Elżbieta Knap

III miejsce Aleksandra Kuszowska

Gminny konkurs na pisankę ludową i plastykę obrzędową związaną z Wielkanocą

mgr Jolanta Gawryś

I miejsce Marcelina Kramarczyk

III miejsce Kamil Bień

Wojewódzki konkurs poetycki "Dla Taty"

mgr Agnieszka Jedynak

Wyróżnienie - Gabriela Madej

Gminny bieg o Puchar Wójta Gminy Żyraków

 mgr Urszula Bystrek

I miejsce Michał Moskal

Gminny konkurs ekologiczny

wszyscy nauczyciele 

II miejsce 

Rok szkolny 2004/2005

Gminny Konkurs Szopek

---------

I miejsce Anna Dziedzic- kl. V

Gminny Konkurs Recytatorski 

"Pisarze i Poeci Dzieciom - Zima"

 mgr Urszula Bystrek I miejsce w kategorii recytacja Bartosz Madej -kl. I

I miejsce w kategorii piosenka Gabriela Madej -kl. III

Gminny Konkurs Recytatorski  "Pisarze i Poeci Dzieciom - Zima"

 mgr Agnieszka Jedynak recytacja:  I miejsce Anna Bystrek - kl. IV

II miejsce Anna Dziedzic - kl. V

wyróżnienie Aleksandra Pych - kl. IV

Gminny Konkurs Plastyczny "Pisarze i Poeci Dzieciom - Zima"

 mgr Jolanta Gawryś  I miejsce Aleksandra Pych - kl. IV

 Gminny Przegląd Jasełek i Grup Kolędniczych 

mgr Jolanta Gawryś, 

mgr Jolanta Micek

I miejsce

 Gminny Konkurs Poezji Religijnej

 mgr Agnieszka Jedynak

wyróżnienie Anna Dziedzic

Szkolny Etap Konkursu Humanistycznego

 mgr Agnieszka Jedynak, mgr Anna Kościelniak Najwięcej punktów zdobył Mateusz Molek - kl. VI

Szkolny Etap Konkursu Matematyczno - Przyrodniczego

 mgr Aniela Dydo, mgr Aneta Feret - Kłys Najwięcej punktów zdobyła Agata Szacik - kl. VI

Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Jana Brzechwy

  mgr Urszula Bystrek

wyróżnienie   Bartosz Madej -kl. I

Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Jana Brzechwy

mgr Agnieszka Jedynak

II miejsce - Aleksandra Pych kl. IV 

 III miejsce - Anna Dziedzic  kl. V

Gminny Konkurs na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową

mgr Jolanta Gawryś

I miejsce - Żaneta Kramarczyk

Międzygminny Konkurs Recytatorski Poezji Jana Brzechwy

mgr Agnieszka Jedynak

 III miejsce - Anna Dziedzic  kl. V

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Pisarze i Poeci Dzieciom - Zima"

  mgr Jolanta Gawryś  III miejsce Aleksandra Pych - kl. IV

Gminny Konkurs Ekologiczny 

mgr Aniela Dydo II miejsce Anna Dziedzic, Katarzyna Depowska, Agata Szacik

Gminny Konkurs Sportowy - biegi przełajowe

mgr Urszula Bystrek I miejsce Michał Moskal, Katarzyna Depowska

Powiatowy Konkurs Sportowy - biegi przełajowe

mgr Urszula Bystrek II miejsce Michał Moskal, IV miejsce Katarzyna Depowska

Wojewódzki Turniej Sportowy - Biegi przełajowe 

mgr Urszula Bystrek udział  Michał Moskal

Gminny Konkurs Plastyczny - "I rok w Unii Europejskiej"

mgr Jolanta Gawryś

mgr Jolanta Micek

III miejsce K. Bień, A. Dziedzic 
wyróżnienie D. Kramarczyk, J. Marć, S. Madura

Powiatowy Konkurs Plastyczny - "I rok w Unii Europejskiej"

mgr Urszula Dydo 

I miejsce M. Kalita

 Gminny Przegląd Teatrzyków Szkolnych i Zespołów Amatorskich

mgr Jolanta Gawryś, 

mgr Jolanta Micek

I miejsce

Powiatowy Przegląd Teatrzyków Szkolnych "Pajace"

mgr Jolanta Gawryś, 

mgr Jolanta Micek

udział 

Gminny Turniej "O bezpieczeństwie ruchu drogowego"

mgr Jolanta Gawryś 

II miejsce G. Rachel, M. Molek, K. Lach

Gminny Konkurs Plastyczny "Witaj wiosno"

mgr Jolanta Gawryś I miejsce G. Micek

III  miejsce D. Durał

Gminny Konkurs Wiedzy Pożarniczej

mgr Jolanta Gawryś  wyróżnienie M. Molek, L. Stalec

Gminny Konkurs-  As matematyczny

mgr Aneta Feret - Kłys IX miejsce W. Budzik

 Szkolny Konkurs w Pięknym Czytaniu 

mgr Jolanta Gawryś I miejsce M. Kalita

Szkolny Konkurs Czytelniczy "Lubię baśnie Andersena

mgr Jolanta Gawryś

mgr Agnieszka Jedynak

I miejsce M. Molek

 I Turniej Szachowy "Wiosna 2005"

mgr Aneta Feret - Kłys

I miejsce P. Szewczyk

II miejsce J. Żmuda

III miejsce P. Dydo

 II Turniej Szachowy "Dzień Dziecka"

mgr Aneta Feret - Kłys

I miejsce D. Kłys

II miejsce J. Żmuda

III miejsce P. Dydo